Podejmujemy badania, projektowanie, produkcję i usługi inżynieryjne FDY, POY, HOY i prz...
Przędzarka przeznaczona jest do dezynfekcji wchłanialnych szwów medycznych PGA, ale może być przekazana do wielu innych materiałów.
Podstawowe dane techniczne:
·System wytłaczania i ciągnienia: Wytłaczarka jednoślimakowa z „pięcioma parami gorących godetów”
·Możliwość rysowania: Rysunek 1-2 etapowy z elastyczną kombinacją.
·Ilość szpulek: 1-6 szpul
| PGA Pilot Melt Spinning Machine | |
| Modelka | SF-08 |
| Materiał | PGA, PLA, PET, PA6, PA66, PP i inne materiały |
| Proces | FDY |
| Gwarancja | 1 rok |
| Wymiar (dł.*szer.*wys.)mm | 2000 mm × 3000 mm × 3800 mm |
| Waga | 6000 kg |
| Liczba szpulek | 1~6 |
| Maksymalna prędkość nawijania (mechaniczna) | 4500 m/min |
| wyjście nawijania (robocza) | 1000 m/min ~ 3500 m/min |
| Tryb trawersu | Przewodnik po trawersach |
| Śrubę | Śruba: φ25mm, L/D: 28:1 |
| Ilości Godeta | 3 |
| Etap rysowania | Etap 1-4 |
| Średnica rudarki | φ85mm |
| Obszar komory odprowadzającej powietrzem | 200mm×900mm |
| Kombinacja | 10 gorących godetów (Φ220 mm × 280 mm) |
| Automatyczny | Tryb automatyczny |
| Metoda ogrzewania | Kurtka parowa, ogrzewanie indukcyjne, termometr bezdotykowy |
| Maksymalna temperatura | 240 ℃, ± 1 ℃ |
| moc | 150 kW |
Łożyska to najbardziej podatne na awarie elementy przędzarki Barmag. W szybkich nawijarkach pracujących w sposób ciągły z prędkością nawijania po...
Zobacz więcejA dynamiczny mieszalnik stopu jest najskuteczniejszym rozwiązaniem umożliwiającym uzyskanie jednorodnego mieszania stopionych polimeró...
Zobacz więcej1. Wprowadzenie: Dlaczego PHA to kolejny przełom w materiałach włóknistych W kontekście globalnych ograniczeń w zakresie tworzyw sztucznych ...
Zobacz więcejWprowadzenie: Nowe zapotrzebowanie na błonnik w dobie sportu i dobrego samopoczucia Kierując się światowym trendem w sporcie, rosnącym zapotrzebow...
Zobacz więcej