Podejmujemy badania, projektowanie, produkcję i usługi inżynieryjne FDY, POY, HOY i prz...
Ta ślirka jest ulepszoną i ulepszoną dawką. Urządzenie w pełni wyposażone w nawijarkę szczelinową typu birotor (opcjonalnie w pełni automatycznie nawijarki z prowadnicami poprzecznymi). Całkowity rozmiar sprzętu jest bardzo wysoki, a wysokość trójwarstwowej platformy jest dostępna do 5 metrów. Powierzchnia komory hartowania powietrza wynosi 200 cm * 1800 cm, efekt działania żarnika jest doskonały.
| Przędzarka pilotowa do brudy przemysłowej Nylon 66 | |
| Modelka | SF-03 |
| Materiał | PET, PA6, PA66, PP i inne materiały |
| Proces | UDY, POY, MOY, FDY |
| Gwarancja | 1 rok |
| Wymiar (dł.*szer.*wys.)mm | 3000 mm × 3000 mm × 6000 mm |
| Waga | 7000 kg |
| Liczba szpulek | 1~6 |
| Maksymalna prędkość nawijania (mechaniczna) | 5500 m/min |
| wyjście nawijania (robocza) | 1500 m/min ~ 5000 m/min |
| Tryb trawersu | Przewodnik po przepustach przepustnicy Birotor |
| Śrubę | Śruba 1: φ25mm, L/D: 28:1 Śruba 2: φ25mm, L/D: 28:1 |
| Ilości Godeta | 4 |
| Etap rysowania | Etap 1-4 |
| Średnica dyszy suszącej | φ85mm |
| Obszar komory odprowadzającej powietrzem | 200 mm × 1800 mm |
| Kombinacja | 10 gorących godetów (Φ220 mm × 280 mm) |
| Automatyczny | Tryb automatyczny |
| Metoda ogrzewania | Kurtka parowa, ogrzewanie indukcyjne, termometr bezdotykowy |
| Maksymalna temperatura | 240 ℃, ± 1 ℃ |
| moc | 150 kW |
Łożyska to najbardziej podatne na awarie elementy przędzarki Barmag. W szybkich nawijarkach pracujących w sposób ciągły z prędkością nawijania po...
Zobacz więcejA dynamiczny mieszalnik stopu jest najskuteczniejszym rozwiązaniem umożliwiającym uzyskanie jednorodnego mieszania stopionych polimeró...
Zobacz więcej1. Wprowadzenie: Dlaczego PHA to kolejny przełom w materiałach włóknistych W kontekście globalnych ograniczeń w zakresie tworzyw sztucznych ...
Zobacz więcejWprowadzenie: Nowe zapotrzebowanie na błonnik w dobie sportu i dobrego samopoczucia Kierując się światowym trendem w sporcie, rosnącym zapotrzebow...
Zobacz więcej