Podejmujemy badania, projektowanie, produkcję i usługi inżynieryjne FDY, POY, HOY i prz...
Ta ślirka jest francuskim modelem włoskiarki premium. Jest to specjalne narzędzie do produkcji PLA o wysokiej wytrzymałości. Nie wymaga instalacji, integruje wytłaczarkę ślimakową, pompę dozującą, belkę wirującą, komorę hartowania powietrza, system wirowania, urządzenie godetowe, gorące godety, sterowanie i elektroniczny system sterowania. Można z niego korzystać po podłączeniu zasilania i sprężonego powietrza.
| Przędzarka pilotażowa PLA o wysokiej wytrzymałości | |
| Modelka | SF-04 |
| Materiał | PET, PA6, PA66, PP i inne materiały |
| Proces | UDY, POY, MOY, FDY |
| Gwarancja | 1 rok |
| Wymiar (dł.*szer.*wys.)mm | 3800 mm × 4000 mm × 2700 mm |
| Waga | 6000 kg |
| Liczba szpulek | 1~6 |
| Maksymalna prędkość nawijania (mechaniczna) | 5500 m/min |
| wyjście nawijania (robocza) | 1500 m/min ~ 5000 m/min |
| Tryb trawersu | Przewodnik po przepustach przepustnicy Birotor |
| Śrubę | Śruba 1: φ25mm, L/D: 28:1 Śruba 2: φ25mm, L/D: 28:1 |
| Ilości Godeta | 3 |
| Etap rysowania | Etap 1-4 |
| Średnica rudarki | φ85mm |
| Obszar komory odprowadzającej powietrzem | 200mm×900mm |
| Kombinacja | 10 gorących godetów (Φ220 mm × 280 mm) |
| Automatyczny | Tryb automatyczny |
| Metoda ogrzewania | Kurtka parowa, ogrzewanie indukcyjne, termometr bezdotykowy |
| Maksymalna temperatura | 240 ℃, ± 1 ℃ |
| moc | 150 kW |
Łożyska to najbardziej podatne na awarie elementy przędzarki Barmag. W szybkich nawijarkach pracujących w sposób ciągły z prędkością nawijania po...
Zobacz więcejA dynamiczny mieszalnik stopu jest najskuteczniejszym rozwiązaniem umożliwiającym uzyskanie jednorodnego mieszania stopionych polimeró...
Zobacz więcej1. Wprowadzenie: Dlaczego PHA to kolejny przełom w materiałach włóknistych W kontekście globalnych ograniczeń w zakresie tworzyw sztucznych ...
Zobacz więcejWprowadzenie: Nowe zapotrzebowanie na błonnik w dobie sportu i dobrego samopoczucia Kierując się światowym trendem w sporcie, rosnącym zapotrzebow...
Zobacz więcej