Podejmujemy badania, projektowanie, produkcję i usługi inżynieryjne FDY, POY, HOY i prz...
Ta śrubarka jest skrętką typu, która zmienia jeden ze ślimaków w układzie dwuślimakowym na współbieżną wytłaczarkę trójślimakową, która jest wyposażona w pompę sterowania, a zmieszane materiały można wirować bez granulacji. Jest to szczególny opis dla instytucji prawnych, przedsiębiorstw, które są wyposażone w jednostki organizacyjne i uniwersyteckie, które obejmują badania formowania różnych materiałów, takich jak PET, PA, PP i PLA.
| Zaawansowana pilotowa maszyna do włosównia w stanie stopionim | |
| Modelka | SF-05 |
| Materiał | PET, PA6, PA66, PP i inne materiały |
| Proces | UDY, POY, MOY, FDY |
| Gwarancja | 1 rok |
| Wymiar (dł.*szer.*wys.)mm | 2000 mm × 3100 mm × 2700 mm |
| Waga | 5000 kg |
| Liczba szpulek | 1~2 |
| Maksymalna prędkość nawijania (mechaniczna) | 5500 m/min |
| wyjście nawijania (robocza) | 300 m/min ~ 5000 m/min |
| Tryb trawersu | Przewodnik po trawersach |
| Ilości Godeta | 3 |
| Etap rysowania | Etap 1-2 |
| Średnica rudarki | φ85mm |
| Śrubę | Śruba 1: φ25 mm, L/D: 28:1 Śruba 2: Homodromiczna 3 śruby φ25 mm, L/D: 48:1 |
| Obszar komory odprowadzającej powietrzem | 200mm×900mm |
| Kombinacja | 3 gorące Godety (Φ220 mm × 280 mm) i 3 rolki boczne (Φ110 mm × 280 mm) |
| Automatyczny | Półautomatyczny (dostępny tryb automatyczny) |
| Metoda ogrzewania | Kurtka parowa, ogrzewanie indukcyjne, termometr bezdotykowy |
| Maksymalna temperatura | 240 ℃, ± 1 ℃ |
| moc | 60 kW |
Łożyska to najbardziej podatne na awarie elementy przędzarki Barmag. W szybkich nawijarkach pracujących w sposób ciągły z prędkością nawijania po...
Zobacz więcejA dynamiczny mieszalnik stopu jest najskuteczniejszym rozwiązaniem umożliwiającym uzyskanie jednorodnego mieszania stopionych polimeró...
Zobacz więcej1. Wprowadzenie: Dlaczego PHA to kolejny przełom w materiałach włóknistych W kontekście globalnych ograniczeń w zakresie tworzyw sztucznych ...
Zobacz więcejWprowadzenie: Nowe zapotrzebowanie na błonnik w dobie sportu i dobrego samopoczucia Kierując się światowym trendem w sporcie, rosnącym zapotrzebow...
Zobacz więcej